Výškově nastavitelné stoly
Interiér

Výškově nastavitelné stoly se hodí do každé domácnosti

Máte doma svůj kout, ve kterém se věnujete práci na počítači nebo nějakému koníčku, který vyžaduje přítomnost stolu? Změňte své návyky a tradiční stůl vyměňte za ten nastavitelný. Bude se vám snáze pracovat i tvořit a vaše tělo vám bude vděčné.

V jaké poloze se vám pracuje nejlépe?

Výškově nastavitelné stoly se hodí kamkoliv a práci u nich si ihned zamilujete. Zapomeňte na shrbená záda, bolavé nohy a bolesti krční páteře. Jakmile vás přestane bavit u práce sedět na kancelářské židli, vyměňte ji za gymnastický míč, anebo si k práci jednoduše stoupněte. Výškově nastavitelný stůl se vám ihned přizpůsobí.

Proč při práci neustále střídat polohy?

Znáte to nepříjemné mravenčení, které cítíte v nohách, když si je přesedíte? Nedošlo by k němu tehdy, kdybyste při práci pravidelně střídali polohy a občas se šli projít. Jenomže málokdo, když se naplno ponoří do práce, vnímá své okolí, natož to, jak při práci vypadá. Právě to je ale zásadní chyba. Ze špatného sedu vás může bolet celé tělo, a dokonce může vést až k výhřezu plotének. Proto před dlouhodobým sezením v jedné poloze lékaři důrazně varují.

Nastavitelný stůl se dokonale hodí do vašeho domova

Jestliže máte obavy o to, kam ve své domácnosti umístit nastavitelný stůl tak, aby nijak nenarušoval vzhled místnosti, nejsou na místě. Barvu i provedení výškově nastavitelného stolu si totiž zvolíte zcela podle svého. Dokonale tak můžete stůl barevně sladit s ostatním nábytkem, nebo třeba s barvou stěn. Vaší fantazii se při výběru stolu na míru žádné meze nekladou.

Udělejte něco prospěšného pro své zdraví a zamyslete se nad tím, kolik hodin denně prosedíte. Trávíte-li hodně času doma vsedě u stolu, zvažte pořízení výškově nastavitelného stolu, který vám poskytne naprostou svobodu a prospěje vašemu tělu.

Zdroj obrázku: myboys.me / Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *