Developerský projekt Praha
Uncategorized

Lukrativní bydlení v Praze nabízí developerský projekt Vilapark Klamovka na Smíchově

Bydlení v centru hlavního města, přitom však v klidné části nedaleko přírody poskytuje developerský projekt Vilapark Klamovka na Smíchově. Připraveny jsou elegantně řešené byty nejen pro pracující páry, svobodné jedince, ale i rodiny s malými dětmi.

Výborná občanská vybavenost, dobrá dostupnost, působivý design, moderní pojetí. Přesně v takovém stylu se nesou Klamovka byty zasazené do dynamicky se rozvíjející lokality pražského Smíchova.

Co všechno Vilapark Klamovka poskytuje?

Unikátní rezidenční projekt, který přináší na realitní trh nové byty Praha 5, si vás podmaní svým exteriérem, neboť se nese v minimalistickém duchu. Interiéry jsou nadčasové, ovšem neztrácí ani po praktické stránce. Dispozice jsou navrženy tak, aby byly všechny místnosti maximálně funkční.

Developerský projekt tvoří 117 bytových jednotek rozdělených do osmi samostatných budov, přičemž vybrat si můžete z dispozic od 1+kk až po 4+kk. Pro vskutku náročné zájemce jsou k dispozici velkorysé penthousy s terasami v provedení 5+kk.

Parkování je řešeno garážovým stáním. Vilapark Klamovka má 140 parkovacích míst. Byty Praha Smíchov jsou určeny pro všechny, kteří hledají bydlení v žádané lokalitě obklopené významnými památkami i přírodou.

Za vším stojí Metrostav Development

Developerský projekt má pod záštitou společnost Metrostav Development. Výstavba by měla být dokončena v prvním čtvrtletí roku 2024, kdy by se mohli i noví majitelé stěhovat do svých vysněných bytů.

Byty se momentálně prodávají. Stačí se podívat na stránku developerské společnosti, případně na web samotného projektu. Smíchov je místo, kde budou vyrůstat vaše děti v naprostém bezpečí. Ve volném čase využijete spoustu aktivit v okolí, a to od návštěvy pamětihodností až po zábavu v restauracích a barech. Samozřejmě nechybí ani školská zařízení, pošta či obchody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *