Plastové boxy k uložení
Uncategorized

Dobrá organizace znamená pro dílnu půl práce

Pokud máte pocit, že polovinu času v dílně strávíte tím, že hledáte potřebné nářadí, nástroje nebo cokoliv jiného, co právě k práci potřebujete, je na místě podívat se na vaší organizaci práce. Problém bývá nejčastěji v chybném, resp. nedostatečně přehledném uložení materiálu, který potom ve chvíli, kdy je potřeba, nelze rychle najít. A o tom, jak obtížné je udržet si organizovanost při práce mimo dílnu ani nemluvě. Řešení ale existuje.

Organizéry nářadí jako ultimátní řešení

Dobrá organizace v dílně znamená to, že všechno nářadí má své jasně dané místo, které je navíc fyzicky oddělené od ostatních, takže nemůže docházet k promíchávání jednotlivých oddělení.

Něco takového mohou samozřejmě nabídnout dílenské skříňky, ty mají ale tu nevýhodu, že jsou velké, těžké a z principu nepohyblivé. Mnohem více možností nabízí menší platové boxy, z nichž je řada typů přímo určena k tomu, aby bylo možné je přemisťovat, ať již v rámci dílny nebo při práci někde úplně jinde.

Vybírat lze samozřejmě podle potřeby z krabic uzavíratelných stejně jako otevřených. Také tvary a velikosti jsou na trhu zastoupeny dostatečně široce na to, aby si z nich vybral opravdu každý.

S kolečky i bez

Pro dílnu jsou kvalitní plastové boxy na nářadí pravým požehnáním. Umožňují totiž ukládání nářadí i materiálu podle typu a tím i snadný a rychlý přístup k nim v případě potřeby. V dílně není o těžké věci nikdy nouze tak se samozřejmě bude hodit i příslušenství v podobě pojízdné plošiny, která usnadní jejich přemisťování.

Na méně i více náročné výjezdy mimo dílnu jsou potom určeny přímo pojízdné boxy, případně přenosné plastové krabice. Ať již se s nimi vydáte dělat drobné opravy v domě rodičů nebo jedete za zákazníkem, opět budete mít vše potřebné přehledně srovnáno a rychle k dispozici.

Kvalita především

Při výběru plastových krabic a boxů je potřeba dbát především na jejich kvalitu. V potaz musíme brát fakt, že v boxech bude skladováno těžké, a často také ostré nářadí. Vybírejte proto jen skutečně kvalitní produkty, vyplatí se vám to.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *