poctivé izolace potrubí
Uncategorized

Minimalizujte tepelné ztráty domu díky poctivé tepelné izolaci potrubí

Úspora energií je ohromným a nevyčerpatelným tématem, které se probírá stále častěji. Nahlížet na ni můžeme z hlediska ekologie, komfortu či třeba úspor vašich vlastních financí. Ať už vás zajímá libovolný pohled, rozhodně se vyplatí toto téma nepřehlížet. O finálním výsledku přitom často rozhodují nepatrné maličkosti. Jaký detail mnoho majitelů domácností přehlíží?

Nejen zateplení

Když se podíváme například na oblast vytápění domova, všechny z vás ihned napadne zateplení, dvojitá okna či moderní dveře. Ačkoliv se samozřejmě jedná o naprosté základy, i přesto nejsou jedinými klíči k úspěchu. Každý detail má z dlouhodobého hlediska ohromný vliv.

Jasným příkladem je tepelná izolace potrubí. Právě skrz tento systém proudí teplé médium, které mnoha domácnostem zajišťuje příjemné přežití zimy. Nejspíše vám je jasné, že po cestě se část výkonu ztrácí do svého okolí, kvůli čemuž zbytečně vyhazujete peníze.

Přesně proto se vyplatí vsadit na kvalitní izolaci i její provedení. Dobrým řešením je třeba materiál na bázi EPDM (syntetický kaučuk) s odolností proti teplotám od – 125 °C až do + 175 °C. Za zmínku stojí i PE (polyethylen) trubice s odolností do 90 °C, případně kamenná vlna do 230 °C. Každá ze zmíněných variant má samozřejmě svá pro, stejně jako proti.

Izolace potrubí

Zeptejte se odborníků

Chcete dosáhnout nejvyšších možných úspor i komfortu? Rozhodně se nezapomeňte zeptat zkušených odborníků, již přesně vědí, jak na to. Spoustu chvály si za léta praxe vysloužila třeba společnost Aeroflex, jež prodává celou řadu izolačních materiálů nejvyšší kvality. Na jejích stránkách najdete nejen pestrou paletu zboží, ale i podrobné popisky a zajímavé informace.

Nevyznáte se v izolaci? Pak zavolejte na telefonní číslo daných specialistů a nechte si poradit.

Izolace potrubí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *