Dálková brána u domu
Uncategorized

Automatická brána u domu vám ulehčí život o sto procent

Bydlíte v rodinném domku se zahradou, parkování máte za svým oploceným pozemkem, ale pořád tomu něco chybí? Mnozí z nás jsou denně na cestách do práce a z práce, s tím se pojí i nepříjemná činnost jako je manuální otevírání a zavírání brány, abychom vůbec mohli s autem vyjet. Věděli jste ale, že tato velmi neoblíbená činnost má velmi jednoduchou pomoc?

Automatická brána váš život učiní mnohem jednodušší

Tím řešením není nic jednoduššího než posuvná brána, také známá pod názvem pojezdová. Nejedná se o nic jiného než bránu, která se otevírá i zavírá plně automaticky za pomocí dálkového ovladače. Vy tak nemusíte ani vystrčit nohu z auta a pohodlně si jedním zmáčknutím bránu jednoduše otevřete a jakmile vyjedete z pozemku, zase zavřete.

Nemusíte se bát žádných složitostí. Základem je samozřejmě brána, která je napojena na svůj vlastní pohon. Ten si necháte odbornou firmou nainstalovat na vaši bránu a ihned ji můžete začít používat. Samozřejmě si můžete pohon nainstalovat i sami, stačí být manuálně zručný. Pokud nad touto život usnadňující vychytávkou uvažujete, pak můžeme doporučit například pohony Came, které se mohou pyšnit vysokou spolehlivostí a přijatelnou cenou.

Bez správného dálkového ovladače by to ale nefungovalo

Brána na dálkové ovládání je výbornou volbou. Ovšem pouze tehdy, když máme k dispozici dálkový ovladač. Tou nejlepší volbou je bezpochyby univerzální ovladač na vrata. Tyto ovladače zpravidla všechny fungují na pásmu 433Mhz, ovšem najdeme i takové, které pokryjí i pásmo 868Mhz. Nejčastěji si můžete vybrat mezi dvou a čtyř tlačítkovým modelem. Díky programovatelnosti těchto tlačítek můžete bez problému použít jeden ovladač k více branám, což opět zvyšuje míru vašeho pohodlí.

Jen si při nákupu vždy dejte pozor, zda vaše brána a ovladač sdílejí stejné funkční pásmo!

Zdroj obrázku: NIKCOA / Shutterstock.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *