Podlahové topení
Dům

Zamezte prašnosti a suchému vzduchu díky podlahovému vytápění

Máte rádi doma teplo, ale dusí Vás suchý vzduch a prach, který jde od běžného topení? Podlahové vytápění eliminuje oboje! Nebudete tak muset nikdy řešit dilema mezi teplem a kvalitou vzduchu ve Vašem obydlí.

Elektrické podlahové vytápění Raychem

Nabízíme moderní elektrické podlahové vytápění od firmy Raychem. Toto vytápění se vyznačuje svou vysokou kontrolovatelností a schopností zabudování při takřka jakoukoliv podlahovou krytinu – dlaždice, dřevo, plasty, ale i koberec. Zvýší tak Váš komfort bydlení, ať je Vaše podlaha jakákoliv. Funguje na principu velkoplošného sálavého zdroje, kdy zhruba 60 % energie je předáváno sáláním a zbylých 40 % prouděním. Díky tomu bude teplota v pokoji zhruba o 2 – 4 °C teplejší než podlaha a bude v něm příjemně teplo.

Podlahové vytápění

Teplý vzduch proudí nahoru

Tento systém funguje na základním fyzikálním principu a to že teplo proudí vzhůru. Není tak třeba tolik tepla a energie jako při vytápění od stěn pomocí centrálního topení. Topení pomocí podlahového vytápění je tak ekologičtější a energeticky šetrnější, což se při dnešní situaci na energetickém trhu rozhodně neztratí. Pro rozvod tepla od podlahy také není třeba vzduch tolik rozhýbat jako při topení ze stran. Proto se od podlahového topení nepráší a ani nevysušuje vzduch tolik, jako topení normální. Tento druh vytápění je tak vhodný zejména pro alergiky, protože je nedráždí. Celkově tak lze snadno dosáhnout příjemného prostředí, které doma zajisté všichni ocení.

Podlahové topení v rodinném domě

Kdo jsme?

Jsme firma ŠTORC TZB s.r.o. a zaměřujeme se na vytápění domů a rekuperaci vzduchu. Na trhu jsme už od roku 1992 kdy jsme na trh přinesli vytápění pomocí elektrických kabelů a v roce 1993 jsme začali dodávat na český trh produkty značky Raychem. Máme tak s touto značkou mnohaleté zkušenosti, které umíme zúročit. Pokud máte nějaké otázky ohledně podlahového vytápění, rozhodně nás neváhejte kontaktovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *