EZS - ELEKTRONICKÝ ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉM EZS (PZTS)_2
Dům

Jak vybrat vhodný alarm do domu? Základem je odborná instalace!

Vybíráte vhodný alarm do domu? Tak to je správně, protože bezpečnost je, a měla by být, vždy tématem číslo jedna. Obzvlášť, pokud se týká rodiny a majetku. Skvělou možností, jak zabezpečit svou domácnost, je právě alarm do domu. Poradíme vám, proč si alarm do domu pořídit a jak vybrat ten správný!

Proč si alarm do domu pořídit?

Pokud toužíte po klidném spánku a pocitu bezpečí domova, alarm do domu nechte nainstalovat co nejdříve. Mnoho lidí se o jeho pořízení začíná zajímat, až kdy zažijí požár nebo vloupání na vlastní kůži. Lidé si riziko nepřipouštějí, dokud se netýká přímo jich.

Přitom cena za domovní alarm se oproti průměrné škodě vzniklé vloupáním v české domácnosti vyplatí přibližně trojnásobně a u požárů desetinásobně. Navíc můžete získat slevu na pojištění domácnosti, kterou alarm chrání.

Důležité je, aby byl alarm nainstalován profesionálně. Odbornou instalací jsou eliminována všechna rizika i falešné poplachy a je vám zajištěno opravdové bezpečí. Kvalitní domácí alarm dnes dokáže vaši domácnost nejen zabezpečit, ale i automatizovat.

Jaké jsou typy domovních alarmů?

Z pohledu účinnosti je rozhodující typ použití domácího alarmu. Ten ovlivňuje včasnost a přesnost detekce pohybu nežádoucích osob, ale také množství falešných poplachů. Čím je reakce alarmu rychlejší, tím získáte více času na zabránění vzniku druhotných škod a přivolání pomoci.

Jak vybrat vhodný alarm do domu?

Při výběru alarmu do domu si zodpovězte několik otázek:

·   Co od alarmu do domu očekávám? (Ochranu před vloupáním a přírodními živly, nebo také automatizaci domácnosti?)

·   Jak chci svůj domácí alarm ovládat? (Na klávesnici v domě nebo online skrze aplikaci odkudkoliv na světě.)

·   Preferuji bezdrátový nebo drátový domovní alarm?

·   Chci alarm napojit na PCO? (Získáte tak nonstop monitoring a zásahovou službu k dispozici 24/7.)

·   Zvolím špičkový alarm do domu nebo upřednostním výrobky z Číny za nejnižší cenu?

·   Chci ochránit dům, nebo radši rovnou celý pozemek? (Nemusí být oplocený.)

Vybrat kvalitní alarm a vhodné detektory, které správně umístíte po domu tak, aby systém účinně zabezpečil všechna slabá místa a zároveň negeneroval falešné poplachy vyžaduje zkušenosti. Nejlepší je nechat vše na profesionálech, od návrhu až po instalaci. 

Projektanti z bezpečnostní agentury Pro Security vám vytvoří návrh alarmu do domu na míru tak, aby eliminoval všechna případná rizika a důsledně chránil vaši rodinu i majetek. Pokud si u Pro Security objednáte montáž zabezpečení nebo kamerový systém, získáte zdarma instalaci připojení k PCO. Pro návrh zabezpečení a přesnou cenovou nabídku ve dvanácti variantách stačí vyplnit unikátní online kalkulačku zabezpečovacích systémů na míru na webu PRO SECURITY.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *