Fotovoltaika
Dům

Díky dotacím na fotovoltaiku nebyl přechod na obnovitelné zdroje nikdy lehčí!

Rádi byste se vyhli neustále se zvyšujícím cenám za energie, ale pořizovací cena fotovoltaické elektrárny je pro Vás příliš velkým strašákem? Získejte dotaci na domácí fotovoltaickou elektrárnu ze státního dotačního programu Nová zelená úsporám! Díky ní nebyl přechod na fotovoltaiku nikdy lehčí!

Dotace na domácí fotovoltaickou elektrárnu výrazně pomohou při jejím zřízení

Program Nová zelená úsporám navazuje na starý program Zelená úsporám. Je veden Ministerstvem životního prostředí a od roku 2015 umožňuje získání dotací i na domácí fotovoltaické elektrárny. Můžete díky němu získat dotaci až do výše 205 000 tisíc korun a do 50 % nákladů na pořízení fotovoltaiky. Pořizovací cena fotovoltaiky je tak mnohem dostupnější pro více domácností.

Zelená úsporám
Zdroj: funkcnidomy.cz

Využijte vyrobenou energii naplno díky systému Alpha Storion

Dalším obecným strašákem při pořizování solárních panelů je pověra, že musíte energii, která se vyrobila přes den, zatímco jste byli v práci, prodat do distributorské sítě za směšnou částku a večer, když tuto energii potřebujete, jí budete muset z distributorské sítě opět odkoupit. Tomuto ovšem můžete předcházet pořízením chytrého systému, který s vyrobenou energií umí pracovat. Jedním z nich je například systém Alpha Storion od německé firmy Alpha Ess, kterou u nás dodává například firma Funkční domy s. r. o.. Tento systém přes den vyrobenou energii ukládá do baterií, ze kterých poté čerpá energii kdykoliv je potřeba. Navíc je k bateriím mimořádně šetrný a je vybaven speciálními systémy, které zaručí, že bude životnost baterie co nejdelší.

Alpha Storion
Zdroj: funkcnidomy.cz

Bojíte se běhání po úřadech? Vyřídíme dotace za Vás!

Zaujala Vás tato zpráva, ale bojíte se, že Vás dotace bude stát moc času a úsilí? Nechce se Vám mrhat Váš drahocenný čas běháním po úřadech? Vyřídíme dotace za Vás! Vypracujeme odborný posudek, připravíme Vám žádosti, postaráme se o veškerou potřebnou dokumentaci a připravíme revizní zprávu! Přechod na fotovoltaiku tak nemůže být lehčí! Pokud máte další otázky nebo si stále nejste jistí, neváhejte nás kontaktovat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *