Čtyři bytové doplňky, které rozzáří interiér
Interiér

Čtyři bytové doplňky, které rozzáří interiér

Čím rozzářit interiér? To je otázka do loterie. Mnozí lidé, kteří se nezajímají o trendy ve světě bydlení, netuší, co dokáže interiér rozzářit tak, až z toho bude hlava přecházet. Naštěstí jsme tu my, abychom vám poradili, čím svůj interiér rozzáříte a zpestříte. Aby byla domácnost útulná, příjemná a, jak jsme zmínili, pestrá a rozzářená, musíte investovat do bytových doplňků. Dnes sice nejsou bytové doplňky nic levného, přesto se podílí na atmosféře, která z interiéru až sálá. Abyste nesáhli po nemoderním bytovém doplňku, prozradíme vám čtyři bytové doplňky, které stojí za tu investici.

1) Svícny, svíčky

Jak docílit příjemné atmosféry v domově? Díky vůni! Vůně tvoří příjemnou atmosféru v každém lidském domově. A jak vůni zajistit? Tím, že nakoupíte hromadu svíček. Krásně vonících svíček je několik, někteří lidé si oblíbili svíčky z IKEI, jelikož jsou levné a vonět vydrží i několik dlouhých měsíců. Jiní si oblíbili svíčky Yankee Candle, další lidé zase jinou známou či méně známou značku.

Svíčky v ideálním případě nasaďte na svícny. Svícny jsou totiž doplněk, který rozzáří interiér. Dnes se vsází zejména na měděné či stříbrné svícny, tabu však nejsou ani klasické černé či zlaté svícny.

2) Plédy, deky

Plédů a dek není nikdy dost. Nejen, že zahřejí v sychravých dnech, ale také jsou krásnou dekorací, kterou můžete přehodit přes židle, přes křeslo či jimi můžete ozdobit pohovku. Dnes je možné zakoupit plédy a deky v různých barvách a v mnoha, v mnoha vzorech. Rozhodnete se pro jednobarevný bytový doplněk nebo dáte přednost spíše netradičnosti?

3) Umělé kožešinky

Umělé kožešinky zdobí nejeden interiér. Mohou se položit na koberec či k posteli, mohou zdobit pohovku nebo případně židli v jídelně. Umělé kožešinky mají mnohá využití, je jen na vás, jak tento moderní bytový doplněk využijete.

4) Polštáře

Polštářů není nikdy dost! Nejen, že by jich mělo být dostatečné množství na posteli, ale také by jimi měla být obklopena pohovka či případně křeslo, které sídlí v rohu místnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *