sanační_omítky_PR
Interiér

Vyřešte své problémy s vlhkými zdmi pomocí sanačních omítek!

Vlhko umí zdivo velmi rychle znehodnotit. Ale co poté? Sanační omítky Sakret přináší řešení, jak zdivo poničené vlhkostí, mrazem a solí renovovat. Proto byl pro sanaci a renovaci zdiva vyvinut sanační systém WTA, který obsahuje různé druhy sanačních maltových směsí, jejichž použití se mění v závislosti na stupni poškození zdiva a umožňuje podle typu a potřeby použití zvenčí, ale i zevnitř.

Štuk, postřik i vápno

Jaké produkty teda jsou v nabídce? V rámci systému WTA jsou k dostání sanační omítky jako omítky pro vyrovnávání nerovností i omítka pro izolaci, ale také jsou v nabídce sanační produkty jako sanační štuk i postřik. Někdy je ale třeba zvolit vápenné sanační produkty, které jsou vhodné hladně pro sanaci a renovaci památkových a historických budov. Vápenné sanační omítky jsou k dostání pro ruční práci, ale i pro strojní omítání, a také i zde je možnost vápenného postřiku a štuku.

A jak s nátěrem?

Nikdo z nás se nechce koukat na holé omítnuté zdi. Nátěr na sanační omítky ovšem musí být dostatečně prodyšný. Obyčejný nátěr by omítku neprodyšně uzavřel a vlhkost by se tak hromadila uvnitř zdiva, kde by poté mohla opět napáchat nějaké škody. Proto je třeba na sanační omítku zvolit speciální nátěr, který dovolí zdivu dýchat. V naší nabídce proto najdete i nátěry, které jsou na sanační omítku přímo určené, ať už jde o vápennou barvu na fasádu, kterou nabízíme jen ve světlejších odstínech, tak nátěr silikátový, který lze pořídit ve více barvách a lze podle potřeby pořídit nátěr určený nejen na fasádu, ale i dovnitř.

Nejvyšší kvalita za příznivou cenu

Už z principu je bohužel jasné, že sanační omítka bude dražší než omítka obyčejná. Je ovšem třeba brát v potaz, že sanační omítka nabízí renovační řešení, které normální omítka nabídnout nemůže. Při renovaci a sanaci je především brát ohled na kvalitu, kterou Vám můžeme nabídnout. Věříme, že poměrem ke kvalitě je naše cena příznivá a výsledek práce Vás potěší.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *