Investiční zlato
Uncategorized

Zlato v Praze a Brně? Víme kde!

Máme pro vás spolehlivého a levného dodavatele zlata!

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Kam za zlatem v Brně

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Proč zrovna zlato?

Protože jeho cena láme rekordy. Během posledních týdnů nečekaně rychle přinesla investorům velký výnos. A pozor! Tento trend ještě nekončí. Analytici očekávají další růst jeho ceny. Pokud proto plánujete nákup zlatých slitků, neměli byste otálet.

Zlato investice

Nákup neuspěchejte

Na druhou stranu se ale nesnažte tento obchod uspěchat a srovnávejte nabídky jednotlivých prodejců. Mějte na paměti, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. V Čechách se prodávají hlavně zlaté cihly švýcarských rafinérií. A ty různí prodejci nabízejí za zcela různé ceny.

Požadujte zlato do svého držení!

Rovněž se vyhněte různým formám nákupu virtuálního zlata nebo dokonce spoření do zlata. Nekupujte ani akcie zlatých dolů, nevíte, zda nejsou vytěžené. Konzervativní investicí do zlata je pouze jeho nákup v podobě fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí. Za své peníze požadujte výhradně zlato do svého držení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *