Interiér

Záclony a další bytový textil patří i do moderního domova

Trendy v bydlení se v průběhu času výrazně mění. A většina z nás se jim ráda přizpůsobuje. Současný hlavní směr vyznává jednoduchou, pro někoho až příliš strohou, eleganci, která jde ruku v ruce s funkčností. Jednoduchý, ale působivý design a několik výrazných doplňků, kterým je třeba dopřát dostatek prostoru bez rušivých prvků. Bílý lak či přírodní dřevo mohou být doplněny i některou velice výraznou barvou. Prosazují se však i další proudy, jako je provensálský či skandinávský styl. A své kouzlo nikdy neztratí historické ani selské pojetí. Ke všem samozřejmě patří odpovídající záclony, závěsy i přehozy. A také povlečení.

I starší interiér lze snadno zmodernizovat. A za minimální cenu

Při pořízení zbrusu nového rodinného domku nebo bytu v novostavbě, případně po kompletní rekonstrukci nemovitosti často následuje shánění zcela nového nábytku, elektrospotřebičů a dalších potřebných věcí. Pokud už ale někde žijeme delší dobu, k radikálním změnám se obvykle odhodláme až po dlouhé řádce let. Koneckonců jedná se o nemalou investici a téměř nikdo si nemůže dovolit v pravidelných intervalech obměňovat celé vybavení domácnosti. Nicméně alespoň drobné krůčky směrem k paní módě můžeme udělat všichni. Výrazně nám pomůže bytový textil.

Jak na modernizaci obydlí bez přemrštěných nákladů?

Občas nahradit alespoň ten nejvíce zastaralý kousek nábytku nebo různé doplňky je poměrně finančně nenáročné. Ale naší hlavní zbraní je bytový textil. Částka, kterou za něj zaplatíme, nebude vysoká. A přitom s jeho pomocí dokážeme učiněné zázraky. Nové záclony a závěsy se zajímavým designem výrazně promění atmosféru v místnostech a výměna přehozu změní starý gauč k nepoznání. I ložnice prokoukne, jakmile se na posteli objeví kvalitní povlečení z bavlněného saténu, přírodní bavlny nebo krepu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *