jgroup_PR_nove_domy_na_klic
Dům

Rodinné domy na klíč jsou stále cenově dostupné

Situace s bydlením je v ČR aktuálně dost tristní. Nemovitostí je málo, takže se prodávají draze, a stavební materiál zdražuje. Kam má mladý pár nebo rodina složit hlavu? Odpovědí jsou dřevostavby, ty se stále jeví jako jedna z nejlepších možností pro vlastní bydlení.

I když se kolem nich točí spousta mýtů, pokud si vyberete kvalitní společnost, jež používá dobré materiály, dřevostavba doopravdy vydrží. Stavebnicové domy mohou působit nedokonale, ale technologie jejich stavby jsou již tak vychytané, že není třeba se jich bát. Staví se již nějakou dobu a lidé o ně stále mají zájem – není to dostatečný důvod dát jim šanci?

Levným řešením je typový domek

Chcete-li ušetřit, podívejte se na typové montované domy na klíč. Jde o domy, jejichž projekty jsou již připravené, tudíž nemusíte připlácet za to, že se tvoří projekt na míru. Neznamená to však nižší kvalitu nebo nějaké problémy. Ba naopak. Typové domy jsou již vyzkoušené, nejste první, kdo bude v takovém domě bydlet, ale stejný dům se dost možná nachází na druhém konci republiky, tudíž vás to nemusí příliš trápit. Společnosti, jež staví montované dřevostavby na klíč, častokrát umožňují setkat se s majiteli nějaké dřevostavby a popovídat si s nimi. Možná se vám tedy podaří podívat se přímo do toho domečku, který jste si vybrali.

Pak je tu samozřejmě ještě možnost nechat si zpracovat projekt luxusního domu přímo na míru. I tohle je cesta, a pokud jste připraveni investovat nějaké peníze navíc, směle se po ní vydejte.

Pečlivě si vybírejte společnost, jíž svěříte stavbu domu

Ještě než se však necháte uchvátit nějakým projektem nízkoenergetické dřevostavby (na internetu jich dohledáte spoustu), ujistěte se, že jste se zahleděli do domku u správné společnosti. Měla by používat pouze certifikované stavební komponenty a mít řadu dobrých referencí. Sázkou na jistotu je například společnost J.Group. Právě ta umožňuje návštěvy u spokojených klientů, abyste se jich sami mohli zeptat, jak se jim v novém domečku bydlí a kolik ušetřili na energiích díky tomu, že je dům postavený jako nízkoenergetický. Více informací najdete na www.jgroup.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *