zabezpečení bytu
Interiér

Kamera do bytu je spolehlivým strážcem, když míříte na dovolenou

Mít přehled nad tím, co se u vás doma děje, i když jste na víkendové chatě nebo například někde u Jadranu? Samozřejmě, s moderní elektronikou to není překážka, stačí, abyste si svůj byt patřičně vybavili. Dnešní kamery umí být ve střehu dlouhé hodiny a když přijde nezvaná návštěva, nebudou váhat a pošlou vám hned upozornění. Přitom mohou na první pohled působit natolik nenápadně, že unikou pozornosti lupičů. Videonahrávka a pár snímků ve vysokém rozlišení pak jenom počkají na vyšetřovatele, ať už se ve vašem obydlí odehrálo cokoliv.

Pestrý výběr a různé možnosti pro interiér

Může mít mnoho různých podob, právě v tom tkví její kouzlo. Kamera do bytu se výborně maskuje za požární alarm, ale také radiobudík, svítilnu nebo nástěnné hodiny. Variant je celá řada a samozřejmě se nabízí i možnost kombinace jednotlivých prvků. Zabezpečení totiž musí být promyšleno velmi důkladně a zůstává pravdou, že jen pouhý zámek na dveřích rozhodně nestačí. Kamery ke svému hlídání nepotřebují vždy nutně elektřinu, akumulátor vydrží po celou dobu vaší dovolené. Když je ale připojíte do sítě, mohou střežit dům prakticky nepřetržitě. Když spíte, jste zranitelní, když večer odpočíváte, nečekáte nezvané hosty. Zloději přitom čekají na chvíli, kdy budete méně pozorní. S dobře vybranými kamerami ale můžete mít přehled o domácím dění doslova 24/7.

kamera do bytu

Chcete mít dohled nad pejskem?

Kamery mohou sloužit i trochu jiným způsobem. Pokud je váš pes nebo kočka často doma o samotě, chcete jistě mít přehled o tom, co se zrovna děje. Možná se i trochu pobavit nad tím, co zrovna vaši čtyřnozí kamarádi provádějí. Podobné sledování může rozesmát celé okolí, nahrajete videa, která by jinak nebyla možná. Pestrý výběr kamer najdete na cel-tec.cz, stačí jen nahlédnout!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *