stehovani-kancelari_podrazil_PR
Interiér

Při stěhování firem přenechejte stěhovací práci odborníkům

Stěhování celé firmy se může za dobu její existence vyskytnou hned několikrát. Důvodem může být její růst nebo pouze změna prostředí. V případě stěhování jakkoliv velkých firem nedoporučujeme se do náročného procesu pustit na vlastní pěst, ale svěřit svůj majetek do rukou profesionálům. Objednání stěhovací služby sice není zadarmo, ale ve výsledku vás stěhování firmy profesionály vyjde levněji. Nezničíte si těžkým nábytkem své auto a ani se nestane, že by došlo k poškození samotných věcí, kvůli neprofesionálnímu zacházení.

Široká dostupnost obalového materiálu pro veškerý Váš majetek

Papírové krabice, bublinková fólie, lepicí páska, dvouvrstvá lepenka, pěnová fólie, pytle na odpad, případně deky nebo přikrývky na nábytek. To všechno je potřebný obalový materiál nutný pro bezpečný převoz majetku. Veškeré toto vybavení můžete od stěhovací firmy očekávat, že vám v rámci služby stěhování v plné míře poskytne. Stěhovací firma Podrazil navíc po celém stěhovacím procesu zajišťuje ekologickou likvidaci odpadu spojeného s vaším stěhováním. Pro vás tedy odpadává jakákoliv starost před stěhováním, ale i následně po stěhování. 

Pojištění a připojištění stěhování firem je samozřejmostí

Firma Podrazil si je vědoma nejistoty, která může panovat ze strany klienta. Přeci jen při stěhování dostává stěhovací firma do rukou spoustu odpovědnosti vůči stěhovaným předmětům. Tento problém je zabezpečen díky pojištění stěhování, které je poskytováno až do 10 000 000 Kč v rámci služeb stěhování. Pojištění se vztahuje jak na předměty, tak na zařízení stěhovaných prostorů, přepravy a skladů. Případné připojištění je uskutečňováno na základě odhadnuté hodnoty přepravovaných předmětů. Firma navíc disponuje profesionálním personálem, kteří mají bohaté zkušenosti se stěhování firem, domů, ale třeba také těžkých břemen a uměleckých předmětů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *