Nařezané dřevo
Zahrada

Jakou motorovou pilu si zvolit pro běžnou práci na zahradě?

Zahradničení je velmi uklidňující, ale poměrně náročný koníček. To platí obzvlášť v případě, kdy trávíte na svém pozemku velké množství času, a to nejen v létě. V takových situacích totiž musíte pravidelně prořezávat stromy, zajišťovat si dřevo na topení a tak dále. Jaká motorová pila je k těmto účelům nejlepší?

Nemusíte utrácet jmění

Na trhu s motorovými pilami najdete ohromné množství zázračných vychytávek pro profesionální dřevorubce, řemeslníky a další specialisty. Ačkoliv jsou takové produkty nabité technologiemi, jejich cena vás zaručeně odradí. Naštěstí existují rozumné vychytávky za přijatelnou cenu. Jaké?

Motorová pila Stihl

Typickou (a velmi dobrou) volbou jsou motorové pily Stihl. Nabízí spousty různých modelů, od těch levnějších za pár tisíc, které jsou pro nenáročné zahrádkáře ideální, tak i ty nejkvalitnější stroje pro lesníky. Ty začínají přibližně na dvaceti tisíci korunách, přičemž za danou částku nabízí opravdu hodně muziky. Oblíbený je hlavně typ s označením MS 241 C-M.

Jeho výhodou je nízká hmotnost 4,7 kg v kombinaci se zdvihovým objemem 42,6 l a výkonem 2,2 kW. V dnešní době je samozřejmostí automatické dávkování paliva do motoru, díky čemuž motor běží neustále v optimální síle. Velkým lákadlem je antivibrační technologie, stejně jako seřiditelné olejové čerpadlo, a dokonce i paměť vašeho oblíbeného nastavení.

Motorová pila Stihl

Projděte si nabídku sami

Značku Stihl nejspíše nemusíme nikomu z vás představovat. Přece jen se jedná o jednoho z nejuznávanějších výrobců pracovního náčiní u nás. Produkty od této společnosti pořídíte za dobrou cenu v e-shopu Dobrepilky.cz (jeho webové stránky najdete pod výše vloženým odkazem).

V současnosti máte na výběr z celkem šestnácti různých motorových pil, od produktů pro zahrádkáře až po zázraky pro profesionály. Po rozkliknutí každé z dostupných položek se před vámi objeví podrobný výčet vlastností, rozměrů i dalších důležitých aspektů. Snadno si tak zvolíte ideální variantu.

Motorová pila Stihl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *