venkovní_solární_roleta_toso_PR
Dům

Solární předokenní rolety

Pokud hledáte vhodná střešní okna a jejich zastínění, zkuste se zaměřit na osvědčené produkty značky TOSO. Splňují náročné kvalitativní požadavky i evropské normy, jsou pěkné na pohled a mají dlouhou životnost.

Rolety, žaluzie, markýzy a další doplňky pro střešní okna TOSO jsou vyrobeny s důrazem kladeným na maximální funkčnost a kvalitu. Jsou vysoce odolné při manipulaci a mají velmi dlouhou životnost. Navíc mají vysokou estetickou hodnotu, zajistí elegantní a krásný vzhled, který dotvoří celkový útulný dojem celé místnosti.

plastová střešní okna

Venkovní solární rolety

Venkovní rolety TOSO jsou k dispozici v několika velikostech a vybaveny dálkovým ovládáním. Solární napájení umožňuje snadné ovládání pomocí dálkového ovladače se třemi tlačítky s funkcemi otevřít, zavřít a stop. Bezdrátový ovladač lze umístit na stěnu nebo jej můžete používat jako přenosný. Už při výrobě je spárován s roletou, což zjednodušuje a urychluje montáž rolety. Baterie se solárním zdrojem zajistí dostatečné nabití až pro 100 operací i v případě, že slunce přímo nesvítí a baterie se nedobíjí. Solární předokenní rolety TOSO zlepšují tepelně izolační vlastnosti střešních oken v zimě i v létě. Umožní zatemnění, chrání okna před poškozením při špatných povětrnostních podmínkách, tlumí hluk a poskytují soukromí v podkroví.

Solární předokenní rolety TOSO  a jejich výhody 

  • snížení vnitřní teploty v letním období až o 7 °C
  • snížení tepelných ztrát v zimním období až o 17 %
  • redukce hluku při dešti, krupobití i venkovního hluku
  • úplné zatemnění místnosti
  • ochrana střešního okna před poškozením 
  • ochrana soukromí a zabránění pohledů zvenčí 
  • záruka 10 let
solární_rolety

Rolety pro střešní okna

Svá střešní okna navíc můžete vybavit stínícími roletami vhodnými třeba do kuchyně, koupelny či obývacího pokoje, nebo zcela zatemňujícími roletami vhodnými do ložnic a dětských pokojů. Rolety pro střešní okna mohou být vybaveny elektrickým ovládáním. Pořídit si můžete i žaluzie do střešních oken TOSO s bílými lamelami, které umožňují nastavit intenzitu a směr světla dopadajícího do dané místnosti. Ovládají se pomocí ovládacího kolečka v pravé horní části žaluzie. Markýzy pro střešní okna jsou cenově dostupné a mimořádně účinné pro ochranu před horkem. Při dešti navíc redukují hluk z dopadajících dešťových kapek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *