zehnder_cz_PR_rekuperace
Interiér

Řízené větrání pro domácnosti, nyní s návrhem řešení zdarma

Věděli jste, že i domácnosti mohou opakovaně využít až 95 % tepla, které dnes bez užitku vypouští do exteriéru? Se systémem řízeného větrání s rekuperací můžete tomuto učinit přítrž!

Využijte i vy výhod, ze kterých se těší podnikatelé provozující zařízení s vyšší koncentrací osob, tj. hotelů, restaurací, sportovišť, kulturních objektů apod. Díky systému řízeného větrání doplněného o rekuperaci můžete i vy výrazně snížit účty za teplo a dopřát si:

  • zvýšené kvality vzduchu proudícího zvenčí do interiéru,
  • absenci výrazných výkyvů teplot v interiéru, které jsou typické při nárazové větrání okny,
  • absenci zvýšeného proudění vzduchu tak, jak je to při nárazovém větrání okny,
  • absenci zvýšeného hluku proudícího z exteriéru do interiéru v rámci řízeného větrání okny.

Nezáleží přitom na tom, jaké jsou dispozice či podlahová plocha vaší nemovitosti, v rámci nabídky sytému řízeného větrání společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o najdete řešení prakticky pro každou nemovitosti. 

Požádejte o ještě dnes o bezplatný návrh systému řízeného větrání

Ze společností Zehnder Group Czech Republic s.r.o navíc nekupujete žádného zajíce v pytli a nic neriskujete, na internetových stránkách této společnosti máte totiž možnost požádat o bezplatný návrh systému řízeného větrání pro vaši nemovitost. Výstup zhotovený odborníky společnosti Zehnder Group Czech Republic s.r.o zahrnuje cenovou nabídku a podrobný rozpis materiálu hned několik alternativ, viz https://www.zehnder.cz/bezplatne-navrhy-vetrani.

Na internetových stránkách Zehnder Group Czech Republic s.r.o rovněž najdete popis principu fungování systému řízeného větrání spolu s referencemi stávajících klientů. 

Popis principu funkčnosti systému řízeného větrání

Neváhejte, již příští topnou sezónu můžete naplno využívat výhod systému řízeného větrání pro domácnosti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *