Realitní_kancelář_cincink.cz_PR
Domácnost

Prodejte nemovitost za co nejvyšší cenu díky pomoci odborníků z CINCINK

Každý, kdo prodává nemovitost, za ni chce získat co nejvyšší finanční obnos. Jenže jak vysoká by vůbec ta částka měla být? Kolik si za svůj byt či dům můžete říct, aby byla cena relevantní? To je jen první z problémů, s nimiž se při prodeji nemovitosti budete muset potýkat. Nemusíte na ně ovšem být sami.

Nedávno byl spuštěn férový realitní portál CINCINK, který se snaží pomáhat prodejcům nemovitostí i kupujícím. Stojí za ním silný partner v podobě Komerční banky a o jeho služby je velký zájem.

CINCINK není realitní kancelář, nýbrž realitní portál

Nabízí nejen možnost zveřejnit inzerát zdarma, ale pomůže právě i s vyhledáním odborníků pro konkrétní činnosti. Nejde přitom o realitní kancelář, nebere si žádnou provizi. Platíte pouze za služby, které si vyberete. A jaké by se vám mohly hodit?

Odhad ceny nemovitosti

Na kolik si svou nemovitost ceníte, je jedna věc. Kolik za ni získáte, druhá. V úvahu je třeba vzít spoustu atributů včetně stavu nemovitosti, lokality a dalších. Odborníci toto všechno zváží a řeknou vám částku, již můžete žádat, abyste nebyli bláhoví nebo se naopak neošidili. Mimochodem, odhad ceny nemovitosti stojí pouhé dvě stovky, určitě si ho zaplaťte.

Profesionální fotky

Chcete svým inzerátem na prodej bytu zaujmout na první pohled? Nechte si byt nafotit od profesionála. Bude vědět, co se hodí zachytit z jakého úhlu, čím se pochlubit a co by na fotografiích naopak nevypadalo příliš reprezentativně.

Lákavý text inzerátu

Aby text zaujal, musí se číst jako po másle. Také by mě zodpovídat všechny možné otázky případných zájemců a popisovat o nemovitosti vše důležité.

Vizualizace interiéru

Jak krásně by asi vypadala vaše nemovitost, kdyby se zařídila moderním nábytkem? Přesně to ukáže potenciálním zájemcům vizualizace. Nevadí, že momentálně nemovitost není v takovém stavu. Lidé uvidí, co krásného by si v ní mohli vytvořit.

3D plánek nemovitosti

Dispozice bytu nejlépe zobrazí plánek nemovitosti. 2D nákres na papíře je už dávno minulostí, nechte si zpracovat 3D plánek!

Pomoc právníka

Se smlouvou staženou z internetu to raději ani nezkoušejte. Zaplaťte si raději právní služby, ať nakonec na prodeji ještě neproděláte. Nikdy nevíte, jak férová je druhá strana. Třeba se bude snažit najít nějakou skulinku. Právník zajistí, aby nikde žádná nebyla.

CINCINK pomáhá oběma stranám

Férový realitní portál CINCINK tu není pouze pro vás jako kupující. Svoji pomocnou ruku nabízí i prodávajícím. Poradí jim, jak a kdy zaplatit daň z prodeje nemovitosti, zajistí inspekci nemovitosti, aby věděli, co vlastně kupují, a mnoho dalšího. Zajišťuje spokojenost obou stran a usnadňuje jim práci. Necháte si také pomoci, nebo se pustíte do prodeje úplně na vlastní pěst i s tím rizikem a spoustou času, kterou vás všechno bude stát?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *