parní generátor
Dům

Proč musíte začít žehlit s parním generátorem? Budete překvapení!

Díváte se několikrát týdně na nekonečnou hroudu prádla k vyžehlení? Trávíte hodiny a hodiny času u žehlicího prkna? Pak dávejte pozor – máme pro vás totiž super radu, jak si celou práci znatelně usnadnit a urychlit. Jak na to?

Šikovný parní generátor

Častým kamenem úrazu, kvůli němuž si zbytečně ztěžujete práci, je stará žehlička. Pokud několikrát týdně/měsíčně žehlíte opravdu velké hromady prádla, pak si pořiďte vychytaný parní generátor. Proč?

parní generátor Carestyle

Parní generátor je sice o něco větší než klasická napařovací žehlička, ale zato také výkonnější. Vyšší výkon logicky znamená, že stačí jednou přejet přes látku a máte hotovo. Díky tomu si snadno poradíte i s vyloženě zmuchlanými textiliemi, aniž byste museli zběsile žehlit a ztrácet čas i energii.

Parní stanice navíc díky silnějšímu výstupu páry zvládne žehlit oblečení ve svislé poloze. Své oblečení tak nemusíte neustále skládat na prkno, narovnávat ani otáčet. Tímto způsobem si poradíte dokonce i s visícími záclonami či závěsy.

Výkonný parní generátor dokonce dokáže vyžehlit několik vrstev oblečení najednou. To už je nezanedbatelná úspora času.

A co víc, parní generátory mají typicky o něco větší nádobku na vodu, takže ji nemusíte uprostřed práce vyměňovat.

Některé typy disponují speciálně upravenou kluznou plochou, s níž můžete jezdit ve všech směrech. Tento detail vám zajistí, že nebudete muset neustále otáčet zápěstí, abyste si nastavili ideální úhel.

Parní generátor

Řada dalších vychytávek

Pokud se bavíme o parních generátorech, určitě je vhodné zmínit značku Braun. Braun nabízí vlastní řadu velmi výkonných pomocníků pro žehlení.

Nejlepší bude, když si rozkliknete internetové stránky pod odkazy v první půlce článku. Nejlepší bude, když si rozkliknete internetové stránky pod odkazy v první půlce článku a prohlédnete si řadu moderních parních generátorů nebo napařovacích žehliček, kde získáte inspiraci a přečtete si o jejich vlastnostech.

Parní generátor žehlení

Zdroj obrázků: braunhousehold.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *