albixon_bazeny
Zahrada

Potřebujete nový bazén? Víme, jak vybrat ten nejlepší

Při zařizování bazénu je důležité promyslet mnoho jednotlivých faktorů a parametrů pro maximální spokojenost s výsledkem. Jedině v případě správného výběru budete mít bazénu opravdovou radost, která bez problémů vydrží po mnoho let. V článku najdete doporučení na moderní typy bazénu a přehled hlavních výhod, jaké nabízí.

Luxusní přelivové bazény

Moderní a zároveň funkční řešení nabízí přelivové bazény. Hlavní princip spočívá ve vytvoření hladiny, která je v jedné rovině s okolním terénem. Díky tomu bazén působí luxusním dojmem. Krásný a moderní vzhled zároveň není jedinou výhodou. Další předností je i velmi dobré cirkulace a filtrace, kdy přebytečná voda odtéká do nenápadné hrany, odkud je vedena přes filtrační systém a následně zpět do bazénu. Tím elegantním způsobem je možné udržovat neustále dojem napnuté hladiny.

Moderní vypláštění těžkou fólií

Oblíbené skimmerové bazény se budou skvěle vyjímat snad na každém pozemku. Při jejich výběru nezapomeňte také zvolit materiál dna. Vhodné jsou především bazény vypláštěné těžkou fólií. Ta může mít mnoho různých podob, takže si snadno vyberete designový kousek pro perfektní sladění s dalším vybavením a zařízením. Kromě toho je těžká fólie neuvěřitelně odolná proti působení chemických látek ve vodě i působení UV záření. Udrží si svůj skvělý vzhled i po letech.

Objednejte si kvalitní bazén přesně podle vašich představ

Při výběru bazénu je dobré dát na kvalitní a osvědčenou značku, která se může pochlubit mnoha pozitivními referencemi od předchozích zákazníků. Například bazén Albixon splní i skutečně náročná očekávání a díky dlouholetým zkušenostem a modernímu sortimentu není problém snad žádný nápad či představa. Tak na nic nečekejte a prohlédněte si nabídku bazénů se všemi parametry a možnostmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *