skupina_samarium_abcmagnet_PR
Interiér

Pořiďte si silné magnety, které naleznou využití ve spoustě koutech Vašeho domova

Magnet je úžasný objekt, který nachází využití v elektronice, automobilech, technologiích, ale také běžně v domácnosti. Kde však kvalitní magnety sehnat a v jakých koutech domova mohou nalézt praktické a nenahraditelné využití?

Prodej magnetů různých druhů a typů v Praze

Prodejem magnetů v Praze se mnoho firem nezabývá. Zmínit bychom mohli spousty papírnictví a obchodů pro kutily. V těch však kvalitní a silné magnety většinou nenaleznete, pokud nehledáte magnet, jehož funkcí je maximálně udržet papír na ledničce. Prodejem magnetů v Praze se zabývá společnost ABC MAGNET s.r.o. Praha se sídlem v Horních Počernicích. V jejich nabídce naleznete magnety a magnetické výrobky feritové, neodymové nebo samariové. Do náročnějších tepelných podmínek např. v kuchyni se hodí magnety samariové odolávající teplotám až 300 °C. Tyto magnety jsou rovněž odolné vůči korozi a prodávají se většinou bez povrchové úpravy. Neodymové magnety zase představují nejlepší poměr ve srovnání ceny a užitných vlastností. Na rozdíl od magnetů samariových se však nehodí do vlhkého prostředí. 

Magnety a jejich šikovné využití v kuchyni, ložnici či v pracovně

Magnety v našich domovech nacházejí využití nejčastěji v kuchyni, ložnici nebo v pracovně. V kuchyni si ze samariových magnetů můžete vyrobit držák na nože či kořenky a ušetřit si tak cenný prostor. Háčkové magnety lze použít k zavěšení obrazů a plakátů na stěny. Mohou být také použity k uspořádání zavěšením šátků, šperků nebo pásků ve skříni ve Vaší ložnici. V pracovně Vám budou užitečné neodymové magnety, které se hodí pro organizaci. Na magnet můžete připevnit kancelářské potřeby jako jsou spony a připínáčky a již nikdy je nebudete muset hledat zapadlé po stolem nebo v některém ze šuplíků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *