Bazén se zastřešením
Zahrada

Plánujete na příští rok zahradní bazén? Pořiďte ho se zastřešením!

Zahradní bazény už dávno nejsou cenově nedostupné, ba naopak se stávají běžnou součástí zahrad rodinných domů v Česku. Toužíte i vy po tom mít se kde zchladit a nemuset kvůli tomu chodit na veřejné koupaliště?

Jestliže je vaším cílem koupat se ve vlastním už příští léto, měli byste pomalu začít přemýšlet o tom, jaký typ bazénu si necháte nainstalovat. Vždy je lepší dohodnout si vybudování bazénu již přes zimu. Pak na jaře, jakmile to počasí bude umožňovat, se už může začít pracovat.

Když bazén, tak rozhodně zapuštěný

Bavíme se samozřejmě o zapuštěných bazénech, tedy o těch zabudovaných do země. Nafukovací bazény, případně i pevné bazény kruhového tvaru, které stojí nad zemí, jsou už dávno pasé. Zapuštěné bazény daleko lépe zapadnou do krajiny, nenarušují celkovou podobu zahrady. Vyrobit se dají na míru přesně podle vašich přání.

Bazén
Zdroj: bazeny-sulc.cz

Rozhodně pořiďte i zastřešení

Nechte si připravit projekt bazénu na vaši zahradu rovnou se zastřešením. Vyplatí se, protože vám podstatně prodlouží koupací sezónu. Podmínky pro koupání se v bazénu bez zastřešení máme Česku možná tak dva, nanejvýš tři měsíce. Se zastřešením se ovšem doba prodlouží minimálně na měsíců pět. Výhod zastřešení je ale podstatně více. Tak například zvýší bezpečnost, protože do zastřešeného bazénu vám jen tak nespadne domácí mazlíček, či v horším případě dítě. Také ušetří starosti s čištěním, do zastřešeného bazénu nepadá tolik listí a nečistot. Samozřejmě snížíte i náklady na vytápění, jestliže se rozhodnete bazénovou vodu ohřívat.

Vyberte si bazén od firmy Šulc

Jste na vážkách, jestli začít řešit bazén už teď? Podívejte se na bazény od rodinné firmy Šulc. Momentálně mají letní výprodej, takže ceny jsou více než zajímavé. Hlavně vám ale pomohou s výběrem a vymyslí s vámi řešení na míru, které vám bude doopravdy sedět. Tedy spíše vaší zahradě. Jde totiž o funkčnost i o design.

Doprava bazénu
Zdroj: bazeny-sulc.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *