Půjčovna přívěsných vozíků
Zahrada

Nevejdete se do auta? Půjčovna přívěsných vozíků je řešením

Stěhujete se a nechcete si platit stěhováky? Chystáte se pořídit si větší kus nábytku, který ale nemáte jak převézt domů? Přívěsný vozík je skvělým řešením takové situace, kdy se prostě jednorázově nevejdete do auta. Bylo by zbytečné si kvůli tomu pořizovat něco vlastního.

Ti šťastnější z nás mají rodiče nebo kamarády s vozíkem, kteří ho rádi zapůjčí. Pro všechny ostatní je tu půjčovna přívěsných vozíků Duch. Tato pražská půjčovna půjčuje i nosiče lyží, střešní boxy, sněhové řetězy a jinou výbavu, která se skvěle hodí na převážení čehokoliv.

Jak si přívěsný vozík objednat?

Komunikace s půjčovnou Duch je velmi přímočará a sami si můžete vybrat, jak ji kontaktujete. Zavolejte, napište na WhatsAppu, nebo e-mailem. Ve všech případech se vám dostane rychlé odpovědi a flexibilně se domluvíte. Můžete také rovnou vyplnit formulář na webu, kde si volíte datum vyzvednutí a návratu, vyplněním tohoto formuláře si vozík rezervujete.

Ceny za půjčovné klasického přívěsného vozíku začínají na 150 Kč za den, při delším vypůjčení cena za den klesá. Půjčovné se dá zaplatit kartou, avšak připravte si desetitisícovou kauci v hotovosti.

Půjčovna přívěsných vozíků

Půjčte si kvalitní přívěsný vozík

Půjčovna přívěsných vozíků Duch vám zapůjčí kvalitní přívěsný vozík AGADOS s rozměry ložné plochy 105 na 205 cm. Pohotovostní hmotnost vozíku je 150 kg, užitečná hmotnost 250 kg a celková hmotnost 400 kg. S vozíkem lze jet rychlostí až 80 km/h.

Pokud nejste obeznámení s používáním vozíku, při vypůjčení se můžete zeptat. V půjčovně vám všechno velmi ochotně vysvětlí, ukáží vám, jak vozík používat. K řízení s vozíkem nepotřebujete řidičské oprávnění skupiny E, jen trochu odvahy a šikovnosti.

Půjčovna přívěsných vozíků vám Duch sídlí v Praze 10. Neváhejte se ozvat a vozík si rezervovat.

Půjčovna přívěsných vozíků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *