zahrady_topol_PR
Zahrada

Investujte do zahrady na klíč, budete spokojeni

Proč si platit odborníky na něco, co zvládnu sám? Přesně s takovou myšlenkou se většina Čechů dívá na odborné návrhy a realizace zahrad. Odpověď na tuto otázku je přitom prostá: Protože zkušení profesionálové to zvládnou daleko lépe než vy.

Zahrady na klíč se od těch, jež si lidé navrhli sami, dají poznat na první pohled. Od jara až do podzimu na nich něco kvete, jsou vymyšlené vkusně, hodí se k domu, chytře využívají daný prostor a terén. Nevěříte? Podívejte se na fotky zahrad, které realizovali profesionální zahradní architekti. Pěknou sbírku najdete například na webu firmy Zahrady topol, jež má skoro 20 let zkušeností.

Vy si řeknete, co na zahradě chcete

Návrhy a realizace zahrad na klíč vám rozhodně neberou možnost vyjádřit se a vymyslet si zahradu podle svých představ. Zahradní architekti rádi vyhoví vašim požadavkům. Toužíte spíše po japonské zahradě? Máte rádi stromy a keře? Chcete svou zahradu nechat rozkvést? Budou děti vyžadovat rovnou zatravněnou plochu na hraní? Odborníci do návrhu zahrnou vaše oblíbené keře, stromky i květiny.

Uhynulé rostliny nejsou váš problém

Velmi často se stává například to, že si lidé zasadí nějaký vysněný keř či strom, ale on jim brzy uhyne. Umístí ho do zastíněného rohu zahrady, ačkoliv potřebuje světlo. Dají ho do mokré půdy, přestože má raději sucho. Odborní architekti tohle všechno vědí a při návrhu zahrady berou na zřetel. A kdyby náhodou rostlinka uhynula, jde o jejich problém, ne váš. Vysadí vám novou.

Konečně zelenější trávník než u sousedů

Odborníci vám mohou také položit travní koberce, což je nejsnadnější cesta, jak mít na zahradě konečně zelený trávník, za nějž by se nemuseli stydět ani na fotbalovém hřišti Manchester United. Zahrada by totiž měla být především zelená.

Na závěr jen nezapomeňte, že i o tu nejhezčí zahradu je potřeba se starat. Pokud by pro vás údržba zahrady byla příliš časově náročná, nechte i tu raději na odbornících. V okolí Hradce Králové a Pardubic třeba právě na odbornících ze Zahrady Topol.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *