cisteni-kobercu_com_čištění_sedaček
Interiér

Čištění sedaček v Praze: Nechte si vyčistit sedačky doma i ve firmě

I sebelépe udržovaná sedací souprava potřebuje z času na čas profesionální čištění. Každý materiál si žádá jiný přístup. Jinak se čistí textilní sedací soupravy, jiným způsobem ty kožené. Společnost Oldřicha Bočka se specializuje na čištění sedacích souprav z textilu i z kůže.

Hledáte-li čištění sedaček v Praze, oslovte společnost Oldřicha Bočka. Firma nabízí čištění v domácnostech i ve firmách, včetně úřadů, bank, škol, školek a jiných zařízení. Čistit lze sedací soupravy i další čalouněný nábytek – především křesla, taburety, houpací křesla i třeba sedací vaky. Jiný přístup firma uplatňuje samozřejmě pokud jde o textilní čalounění a jiný u čištění kůže.

Nechte si vyčistit textilní čalouněné sedačky

Čalouněné textilní sedací soupravy se čistí za pomocí speciálního stroje. Jde o mokré čištění, při kterém se na plochu pod tlakem nanáší čisticí látka a ta se následně opět odsává. V případě potřeby je možné též odstraňovat hrubé nečistoty za pomoci rotačního kartáče, což se hodí zejména na odstranění chlupů od zvířat. Tento extraktorový způsob čištění odstraňuje nečistoty, skvrny, roztoče, alergeny i zápach. Po čištění je sedačka krásná, až z 95 % zbavená roztočů, čistá a voňavá. Sedací souprava po čištění vysychá zhruba šest hodin. Po čištění je možné sedačku naimpregnovat proti opětovnému znečištění.

Šetrné čištění i pro kožené sedací soupravy

Firma Oldřicha Bočka zajišťuje i odborné čištění kožených sedacích souprav a dalšího koženého čalouněného nábytku. Kožené soupravy se čistí pouze speciálními atestovanými přípravky, které kůži vyčistí, oživí, ale nepoškodí. Vše realizuje vždy pouze dobře proškolený pracovník. Po čištěné se provádí rovněž impregnace kožené sedací soupravy, která prodlužuje její životnost.

Čištění koberců i speciální čištění ozónem

U firmy si je možné objednat i profesionální čištění koberců. Specializací firmy je taktéž čištění prostor ozónem. Ten má schopnost v místnostech a budovách odstraňovat viry, bakterie, parazity, plísně, roztoče i zápach. V dnešní době jde zejména kvůli schopnosti odstraňovat viry o velice žádaný způsob čištění – jak v domácnostech, tak ve školách a v mateřských školách, v dopravních prostředcích, v lázních a ve fitness, v LDN a jiných sociálních zařízeních, v hotelích, restauracích i jinde. Ozónem lze čistit i konkrétní předměty – například matrace či hračky.

Jeden komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *