oslava_konfety_na_stůl
Domácnost

Pořizujeme dekorace na jedinečnou party

Plánujete oslavu narozenin, svatební party nebo jiné tematické setkání? Pak se na něj stylově vybavte. Dnes existuje spousta doplňků, které rozsvítí každou zábavu.

Helium balonky vždy pobaví

Je jedno, jestli jde o dětskou party nebo oslavu pro dospělé. Každé setkání musí hýřit barvami, nabízet různé propriety, s nimiž se zabaví ratolesti i ti dříve narození. V případě oslav není rozdíl v tom, jestli si je užívá dítko, či dospělý člověk. Už jste asi zažili, jakou pozornost upoutá bomba s heliem, kterým se plní balónky. Zázračný plyn dokáže měnit barvu hlasu. Jeho využití je ovšem mnohem variabilnější. Nejen jej, ale i spoustu jiných doplňků nabízí party obchod. Pozvánka na oslavu narozenin může směle putovat k vašim hostům, party začíná.

Dekorace na party a oslavy

Ostatně už jen samotná pozvánka na oslavu může mít originální podobu. Proto pozvání vylaďte do stylu party. Hledáte inspiraci? Nejen mezi dětmi letí Mimoňové. Oslava narozenin s těmito žlutými postavičkami rozproudí zábavu. Úžasné jsou fóliové balónky, na nichž motiv kreslených hrdinů skvěle vyniká. Nabízí se klasické kulaté i formy vytvarované do postavičky Mimoně. Dodejte jim helium na balónky a budou kolem vás létat. A z čeho budete popíjet? Nadchnou vás brčka s medailonem Mimoňů, prostírání se rovněž ponese v duchu žlutém. Lze totiž pořídit i ubrus, plastové kelímky a dítko se může převléct do kostýmu Mimoně. Oslavu narozenin si doslova vychutnáte, protože se prodávají i jedlé papíry či marcipán s motivem Mimoňů. A aby hosté nezapomněli na ony narozeniny, věnujte jim menší pozornost, rovněž v tašce s těmito kreslenými figurkami. Oslava vyladěná do posledního puntíku, kdy v party obchodě naleznete vše od daného tématu, bude nezapomenutelným zážitkem nejen pro děti, ale i pro dospělé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *