nábytek z masivu
Interiér

Nedílnou součástí nového interiéru je kvalitní nábytek z masivu

Je přitom jedno, jestli si nový interiér zařizujete v moderním střihu, klasický, nebo kupříkladu rustikální. Zkušené oko pozná, jak je na tom nábytek s kvalitou. Proto se rozhodně vyplatí do nového interiéru investovat do kvalitního nábytku z masivu. Žádná překližka nikdy nenahradí dojem z dřevěného nábytku. Pokud si tedy potrpíte na detailech a ušlechtilém materiálu, je právě masiv správnou volbou.

Mnoho řešení pro každý interiér

Tak již bylo zmíněno, seženete přitom nábytek, který bude ozdobou každého prostoru, ať už je pojat jakkoliv. Ať už jste tedy spíše na klasické pojetí prostor, nebo na moderní nadčasový design, kvalitní dřevěný nábytek splní vaše představy o dokonalém interiéru. Zatímco do špičkové elektroniky mnoho lidi běžně investuje vysoké částky, na nábytek často zapomínáme. Přitom nám v interiéru vydrží velmi dlouho a na rozdíl od spotřební elektroniky se jedná o mnohem lepší investici. Vybírat můžete například: 

  • Skříně
  • Police
  • Komody
  • Stoly

U nábytku z masivu od známých výrobců přitom budete mít daleko větší jistotu, že si zde designéři dali záležet na celkovém pojetí designu. Zkrátka lze očekávat, že takovému nábytku bude věnováno mnohem více péče, od návrhu až po výrobu, oproti levným sektorům z dřevotřísky.

Kam se vším oblečením?

Zejména šatníky žen zpravidla praskají ve švech. Proto je potřeba věnovat dostatek času také výběru moderní skříně na oblečení, kterou můžete umístit do předsíně nebo do ložnice. Důležité je opět samozřejmě zejména to, aby skříň zapadla do našeho interiéru a aby byla funkční. Do moderní šatní skříně se zkrátka musí vejít vše potřebné. Pochopitelně zpravidla vždy jsme omezeni prostorem, proto můžete využít třeba také rohové nebo posuvné skříně, které prostoru ušetří maximum. U šatních skříní se také často hodí rozměrné zrcadlo na dveřích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *