sapeli_dveře_dřevoškrt
Interiér

Interiérové dveře, které se neokoukají

Dveře jsou nepřehlédnutelným prvkem našeho domova, jenž by měl být jak praktický, tak estetický. Jelikož by nám dveře měly alespoň pár let vydržet, měli bychom je vybírat nejenom podle vzhledu, ale též přihlížet k jejich provedení a použitému materiálu.

6 tipů, jak na to

Interiérové dveře vybíráme dle provedení a způsobu otevírání. V první fázi je třeba se rozhodnout, zda upřednostníme otočnou nebo posuvnou variantu. Otočné obložkové dveře nalezneme ve většině domácností, místo nám ušetří posuvné dveře na zeď nebo do pouzdra. Dále před námi stojí otázka konstrukce. Zde máme na výběr sendvičové, rámové nebo interiérové dveře z masivu. Též věnujeme pozornost dekoru a povrchovému zpracování, rozměrům, orientaci a výplni dveří.

S kým neuděláte chybu?

Ať si vyberete dveře z nabídky nebo si necháte zhotovit dveře na míru, s firmou DŘEVOŠKRT nešlápnete vedle. Tato společnost se kromě prodeje dveří zabývá rovněž dřevoprodejem, podlahami, výrobou nábytku atd. Veškeré nabízené služby naleznete na stránkách https://www.drevoskrt.cz/. Vrátíme-li se k interiérovým dveřím, v sortimentu nalezneme modely od předních českých, ale též zahraničních výrobců. A to z Rakouska, Německa a Polska. V každém případě si můžete být jisti dlouholetými zkušenostmi a skvělým poměrem kvality a ceny. Vybrané dveře je možné si objednat včetně montáže a dalších bezpečnostních prvků.

Nezapomeňte na užitečné funkce

Jak už bylo řečeno, interiérové dveře jsou hlavně estetickým bytovým doplňkem. Pokud od nich očekáváme i něco navíc, máme na výběr z řady bezpečnostních funkcí. Dveře jsou k dostání též protipožární a protihlukové, jež dokáží dosáhnout hlukového útlumu 28-43 dB. Oboje varianty jsou možné pouze u dveří plných, nikoliv prosklených. Plné dveře se doporučují také všude tam, kde je větší rozdíl teplot mezi místnostmi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *