kuchyně_gabon_PR
Interiér

3 hlavní důvody, proč zvolit rohovou kuchyňskou linku

V případě, že se chystáte na zařizování nové domácnosti, jistě přijde na řadu také problematika kuchyňské linky. U ní je důležité si všímat rozměrů a tvarů, aby v pokoji nezabrala zbytečně moc prostoru, který by vám pak chyběl pro ostatní nábytek a dostatek volného průchozího místa.

1. Uplatní se v bytech s malou rozlohou

Pakliže investujete do rohové kuchyňské linky, získáte tím dost pracovní plochy na to, abyste se při přípravě jídel nemuseli tísnit. Předností je fakt, že se rohové kuchyně malé velikosti hodí třeba do skromných bytových jednotek v klasických panelových domech, kde je nutné obecně šetřit s vybavením. Malé a levné rohové kuchyně lze umně nainstalovat i do skutečně miniaturních bytů, což je značnou předností oproti jiným variantám.

2. Zajistí dokonalou návaznost zón

Při výběru linky hraje podstatnou roli správné rozmístění jednotlivých zón – od přípravné až po mycí a odkládací. Přispět k tomu může třeba rohový dřez do kuchyně, případně praktická rohová skříňka do kuchyně. Díky těmto vychytávkám potřebujete při vaření, mytí nádobí a dalších činnostech dělat jen pár kroků, rozhodně se tak neuběháte. Velmi zajímavým řešením je rohová kuchyně s ostrůvkem, jež se naopak hodí spíše do rozměrnějších domácností. Zmíněný ostrůvek vám nabídne spoustu místa na různé spotřebiče, posloužit může rovněž jako skvělá přípravná zóna.

3. Možnost navršení nábytku

Nebojte se využívat místnost do výšky. Rohová kuchyně malé velikosti k tomu přímo vybízí. Samozřejmě je nutné brát v potaz výšku postav jednotlivých členů rodiny, respektive těch, kteří budou prostor kuchyně využívat zdaleka nejvíce.

Levné rohové kuchyně se dnes dají objednat za opravdu atraktivní cenu, a to včetně dodávky a kompletace. Určitě se tak do zařizování mohou pustit i ti z vás, kteří hledí na každou korunu a nemají peněz nazbyt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *